21 вересня 2023, 09:38

Чоловік у чорному "атакував" військову частину в Єкатеринбурзі: ЗМІ повідомили деталі "спецоперації"

Невідомий чоловік у чорному атакував будівлю військової частини у російському Єкатеринбурзі.

Чоловік у чорному "атакував" військову частину в Єкатеринбурзі: ЗМІ повідомили деталі "спецоперації"

Учора, 20 вересня, близько 10:00 у Єкатеринбурзі чоловік 40 років і зростом під 175 см атакував військову частину димовими шашками та вибуховими пакетами.

Російські пабліки пишуть, що чоловік був одягнений у все чорне, а інцидент стався у Кіровському районі, інформує канал "Україна 365".

Відомо, що чоловік узяв із собою "на справу" саморобний вибуховий пристрій, вибуховий пакет і димову шашку. Він закинув усе це через паркан. Після цього зумів дуже швидко сховатися у лісосмузі.

Z-канали запевняють, що вибуху не сталося, всі будівлі цілі, як і особовий склад із військовою технікою.

На місце події прибула поліція. Вона вилучила пластикову пляшку з примотаними до неї проводами, чотири болти, димову шашку та мотузку з дротом і шайбою.

Раніше ми повідомляли, що 20 вересня у Пскові чоловік у військовій формі вийшов до пам'ятника Леніну та закликав чоловіків узяти до рук зброю та повалити чинну владу.

Нагадаємо, група невідомих проникла на територію аеродрому Чкаловський у Підмосков'ї та пошкодила вертоліт і два літаки.

Також ми писали, що у Мінпраці РФ надрукували близько 230 тисяч бланків документів для сімей загиблих військовослужбовців РФ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини