18 вересня 2023, 12:39

Громадський діяч Ічкерії Ломаєв озвучив реальну причину важкої "хвороби" Кадирова

Громадський діяч Республіки Ічкерія Муса Ломаєв вважає, що Кадиров, швидше, живий, ніж мертвий, але у важкому стані.

Громадський діяч Ічкерії Ломаєв озвучив реальну причину важкої "хвороби" Кадирова

Чеченський опозиціонер Муса Ломаєв припустив, що Рамзан Кадиров, який зараз перебуває в одній із московських клінік, ще може бути живий, але перебуває у критичному стані. Головний аргумент на користь цієї версії: близькі родичі глави Чечні відбули до Москви. При цьому громадський діяч Ічкерії зазначив, що чекати кардинальних змін у Чечні після смерті Кадирова не варто: вони відбудуться тільки після того, як Росія забере звідти всі 150 тис. своїх військ.

Інтерв'ю, яке Муса Ломаєв дав "24 каналу", можна подивитися на YouTube.

Власник будівельної фірми, якому довелося свого часу пережити російський полон і тортури, розповів, ким був Рамзан Кадиров, доки його батько не став очільником Чечні: "Ця сім'я була обмежена у засобах, і у момент, коли розпочалася Друга чеченська війна, його батько опинився у потрібний час у потрібному місці, та все це закрутилося, тоді у них з'явилися тонни грошей".

"Як будь-яка людина, яка дорвалася до влади та до великих грошей, де кінцевий підсумок - наркотики, так сталося і з Кадировим. Наркозалежність привела його до того, що внутрішні органи почали здавати. Кожного разу, коли ми останнім часом бачили його в ефірах, на відео, на засіданнях і помічали, що це людина, яка пройшла якусь терапію чи процедуру, оскільки він завжди був опухлим, а його мова була незв'язною. Це все наслідки реабілітації", - впевнено заявив Муса Ломаєв.

Потім громадський діяч Республіки Ічкерія додав: "Йому потрібно було, як і будь-якому диктатору, щоб він функціонував, приймати якісь психотропні речовини, щоб творити той жах, який він творив над чеченським народом".

Раніше стало відомо, чому Кремль так стурбований станом здоров'я Кадирова.

Також нагадаємо, що Кадиров не помер, оточення показало відео.

Крім того, з Москви продовжує надходити інформація, яка побічно підтверджує серйозні проблеми зі здоров'ям у Кадирова.

Автор: Алина Романенко

Останні новини