18 вересня 2023, 10:40

Гори, гори ясно, щоб не згасло: житель Бєлгорода підпалив великий Z-символ у центрі міста – кадри

Мешканець Бєлгорода вирішив позбутися Z-звастики у своєму рідному місті та висловити своє ставлення до війни в Україні.

Гори, гори ясно, щоб не згасло: житель Бєлгорода підпалив великий Z-символ у центрі міста – кадри

Учора, 17 вересня, пізно ввечері у Бєлгороді на проспекті Ватутіна недалеко від наземного мосту місцевий житель підпалив букву Z.

Найімовірніше, чоловік її спочатку чимось облив, а потім підніс сірник до одного із символів окупантів у війні проти України, інформує канал "Україна 365".

Буква почала гарно горіти, та багатьом до неї не було діла, поки не проїжджали повз неї ще одні жителі міста. Вони вирішили зупинитися та загасити пожежу. Також вони викликали бригаду пожежників.

Градоначальник міста Демидов заявив, що він виділить кошти з бюджету на відновлення Z-свастики.

А тим часом губернатор Бєлгородщини Гладков заявив, що вчора силами ППО РФ було збито невідомий безпілотник у небі над областю, нібито НП сталася о 20:40. Оперативні служби поки не відзвітували про руйнування.

А вдень нібито з боку України йшов артилерійський обстріл Шебекиного. Один зі снарядів нібито приземлився на території заводу, без постраждалих.

Голова Шебекинського округу Володимир Жданов заявив, що через технічну несправність не у всіх районах Шебекиного було чути сигнал повітряної тривоги.

Не виключено, що місцева влада знову розікрала держбюджет, виділений під будівництво оборонних ліній і встановлення систем оповіщення.

Раніше ми повідомляли, що у серпні невідомі підпалили шафу з акумуляторами на залізниці.

Нагадаємо, у Бєлгороді до 1 вересня почали закладати школи, магазини й адміністративні будівлі мішками з піском.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини