18 вересня 2023, 07:51

Чому Кремль так стурбований станом здоров'я Кадирова: в ISW дали відповідь

Путін сильно залежить від Кадирова у питанні збереження стабільності у Чечні.

Чому Кремль так стурбований станом здоров'я Кадирова: в ISW дали відповідь

В останні кілька днів в інформаційному просторі активно обговорюється питання стану здоров'я глави Чечні Рамзана Кадирова. Не виключено, що ця тема є болючою для Кремля, оскільки там сильно залежать від Кадирова у питанні стабільності у Чечні.

Напередодні у ГУР МО України заявили, що стан Кадирова дуже важкий, саме тому Мережею почали ширитися чутки, що той і зовсім міг вирушити на концерт до Кобзона. Аналітики з Інституту вивчення війни проаналізували ситуацію.

На тлі всіх цих чуток у Мережі на сторінці глави Чечні стали з'являтися ролики, де Кадиров запевняє, що живий і здоровий, і вмирати не планує.

Аналітики з ISW підкреслили, що смерть Кадирова може викликати дестабілізацію політичної ситуації у Чечні. Усі добре пам'ятають, що свого часу Путін пішов на велику угоду з Кадировим, щоб припинити протистояння у регіоні.

Постійні чутки навколо ситуації зі здоров'ям Кадирова сильно впливають і на Кремль. У Москві бояться, що можуть втратити контроль над регіоном.

Учора, 17 вересня, після чуток і новин про те, що Кадирову дуже погано, у Мережі з'явилося відео з ним. На ролику глава Чечні гуляє під дощем і каже, що необхідно людям навчитися відрізняти правду від брехні. Однак далі текст занадто розлогий, щоб говорити про якусь конкретику. Кадиров заявив, що пройшов уже пару км і слухає Коран.

Тим часом чеченський опозиціонер Янгулбаєв упевнений на 100%, що глава Чечні Кадиров більше не мешканець на цьому світі.

Нагадаємо, 17 вересня у Мережі з'явилися фото з Москви з ЦКЛ, де біля входу чергує охорона, яка перевіряє всі автомобілі, що в'їжджають на території лікарні. Більшість машин мають чеченські номери.


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини