15 вересня 2023, 14:35

У Казані російський військовий кинув гранату просто на подвір'ї, налякавши дітей і жінок: "Саньок, підірвемо?"

Горе-вояка у формі з нашивкою "Z" вирішив "розважити" дітей, додумавшись кинути боєприпас просто біля житлового будинку.

У Казані російський військовий кинув гранату просто на подвір'ї, налякавши дітей і жінок: "Саньок, підірвемо?"

У російській Казані у Радянському районі чоловік у військовій формі підірвав у дворі житлового будинку гранату. Зробив він це за кілька кроків від дітей та їхніх батьків, які гуляли у дворі, передає ТГ-канал "Україна 365".

Невідомо, в якому підрозділі російської окупаційної армії служить цей росіянин, проте на його формі можна розглянути нашивку "Z", яка у лютому 2022 року стала одним із символів кривавої "спецоперації" Путіна.

Військовий спочатку сидить біля під'їзду на лаві з жінкою. Язик у нього заплітається, не виключено, що він п'яний.

"Санек, підірвемо? Ми у кущі кинемо", - пропонує він одному з маленьких хлопчиків, які гуляють у дворі.

Жінка вмовляє його не робити цього, але він не слухає, висмикує чеку (при цьому спершу пропонуючи зробити це дитині), а потім кидає боєприпас, чути оглушливий вибух. Один із передплатників ТГ-каналу "Казань на минималках" стверджує, що цей вибух було чути навіть у будівлі школи.

Після того як пролунала "бавовна", одна з жінок почала кричати на військового та заявила, що "таких, як він, треба вбивати".

Той вибачився та спробував виправдатися, що ця граната не осколково-фугасна, а "звукошумова". Судячи з усього, вона була світлошумовою, просто російський вояка переплутав.

Нагадаємо, у Росії бойовик ПВК "Вагнер" Сергій Руденко, якого помилував Путін, вчинив нове вбивство, порізавши та задушивши жінку, у якої хотів зняти квартиру.

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини