15 вересня 2023, 07:45

У Дагестані після відмови контрактників воювати в Україні вибухнув будинок – люди опинилися замкнені всередині

У Дагестані в одному з житлових будинків вибухнув газ і почалася пожежа. Усередині про допомогу благають заблоковані люди.

У Дагестані після відмови контрактників воювати в Україні вибухнув будинок – люди опинилися замкнені всередині

Увечері 14 вересня у житловому будинку у Махачкалі після вибуху почалася пожежа. Як пишуть росЗМІ, попередньою причиною НП назвали вибух газового балона на 4-му поверсі, після чого вогонь перекинувся на 5-й поверх і дах.

Уламки будинку завалили припарковані машини, а жителі квартир на верхніх поверхах опинилися заблокованими та благають про допомогу.

Кадри події у Дагестані публікує ТГ-канал "Україна 365".

Через кілька годин після початку пожежі рятувальники все ж змогли зняти людей із верхніх поверхів будинку за допомогою підйомного крана. Якщо вірити пропагандистам, постраждалих немає.

Примітно, що вибух у столиці республіки стався після появи інформації про відмову контрактників із Дагестану воювати в Україні: вони не тільки не стали виконувати злочинний наказ свого командування, а й повернулися до пункту постійної дислокації підрозділу у Буйнакську. Незважаючи на те що військові не стали учасниками так званої "СВО" у 2022 році, влада РФ всіляко намагалася приховати ці дані від преси.

Тим часом журналіст Денис Казанський зазначив, що у Маріуполі, який російська армія стирала з лиця землі всіма способами, згорали сотні багатоповерхівок із живими людьми всередині. На відміну від Махачкали, у місцевих жителів не було ні води, ні пожежників, щоб усе загасити.

"І ніхто не приходив на допомогу. І це був не нещасний випадок, а навмисні дії російських військових", - прокоментував Казанський.

Нагадаємо, у середині серпня на АЗС у Махачкалі прогримів вибух, який забрав життя десятків людей. Серед численних жертв було багато випадкових перехожих, які вирішили подивитися на пожежу у приміщенні СТО.

До цього жителі Дагестану протестували через відключення світла, які тривають близько 30 років.

Останні новини