14 вересня 2023, 12:30

Кремль заманює росіян на роботу на окупованих територіях: ЗМІ розповіли про "пряник" від РФ

Кремль хоче асимілювати українців із росіянами на окупованих територіях, зазиваючи на роботу громадян РФ.

Кремль заманює росіян на роботу на окупованих територіях: ЗМІ розповіли про "пряник" від РФ

Кремль хоче асимілювати українців на окупованих територіях з росіянами, зазиваючи на роботу громадян РФ. Такого висновку дійшли експерти, детально вивчивши розслідування російських ЗМІ щодо сплеску трудової міграції з Сибіру, Центру та Півдня РФ на окуповані території України.

При цьому на офіційному рівні Кремль намагається не афішувати цей захід, інформують росЗМІ.

Джерело стверджує, що у Росстаті поки що відмовляються надавати інформацію та статистику з працевлаштування на окупованих територіях України, хоча всім відомо, що всі регіони РФ здають статистику щодо робочої сили та зарплати.

Для підготовки свого матеріалу російський ресурс "Ведомости" детально вивчив доповідь Банку РФ "Регіональна економіка", а також дані рекрутингового сайту HeadHunter. Там було знайдено понад 100 вакансій, які пропонуються у прикордонних з Україною містах РФ - Ростові, Таганрозі й ін. містах. Однак є велике уточнення, що сама робота буде на окупованій території у Маріуполі, Бердянську тощо.

Найцікавіше, що і зарплати набагато вищі, ніж у середньому по РФ. Експерти заявляють, що у липні середня зарплата по РФ становила майже 77 тисяч рублів, то на окупованих територіях - 180 тисяч на місяць.

РосЗМІ пишуть, що найбільш затребувані професії - водії, вантажники, гірники, будівельники та працівники у сільське господарство. Усі професії спрямовані на те, щоб викачувати ресурс з окупованої території.

Раніше ми повідомляли, що у багатьох регіонах РФ під час виборів на бюлетенях писали "ні війні" та "ні Путіну".

Нагадаємо, під час спілкування з пресою Пєсков видав, що РФ є не федерацією, а "педерацією".

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини