30 серпня 2023, 06:52

Щонайменше п'ять пошкоджених літаків, включно з "Ту-22": опубліковано кадри атаки дронів на аеропорт Пскова

Унаслідок масованої атаки безпілотниками на аеропорт Крести у Пскові було знищено або пошкоджено щонайменше п'ять літаків РФ.

Щонайменше п'ять пошкоджених літаків, включно з "Ту-22": опубліковано кадри атаки дронів на аеропорт Пскова

У ніч на 30 серпня група ударних безпілотників атакувала міжнародний аеропорт Крести у Пскові, який розташований приблизно за 700 км від кордону з Україною.

Атаку та пошкодження підтвердили російські пабліки, оскільки у Мережі з'явилося дуже багато роликів як із самого Пскова, так і території аеропорту, інформує канал "Україна 365".

Відомо, що аеропорт Крести перебуває у відомстві Міноборони РФ. Саме там дислокується 76-та дивізія ВДВ РФ, яку обслуговує 334-й повітряно-транспортний полк.

Місцеві жителі нарахували близько 10 "хлопків" у районі аеродрому. Повідомляють про знищення або сильне пошкодження відразу п'яти військових літаків, включно з чотирма "Іл-76" і одним "Ту-22М3".

Опозиційний канал Gulagu net повідомляє, що саме транспортні літаки "Іл-76" Міноборони РФ використовувала, щоб доправляти в Україну ув'язнених, які воювали або воюють у ПВК "Вагнер" і "Шторм-Z".

Точна кількість постраждалих, руйнувань і жертв поки що невідома. Однак достовірно відомо, що 2023 року це найпотужніша атака безпілотників на російські аеродроми.

Крім того, російські ЗМІ повідомляють, що безпілотники атакували Брянськ, Севастополь і Черехінську військову базу, де дислокується 104-й десантний полк ЗС РФ, який відомий військовими злочинами у Бучі.

Губернатор Псковської області Михайло Ведерніков підтвердив атаку по аеропорту, при цьому він виклав у Мережу нібито роботу ППО.

Сьогодні всі рейси з аеропорту Хрести буде скасовано. У самому місті введено план "Едельвейс". Район аеропорту оточений, а співробітникам правоохоронних органів видали зброю.

Літаки, що залишилися, у терміновому порядку підняті у повітря та перекинуті на інші аеродроми.

Раніше ми повідомляли, що у ніч на 27 серпня був атакований дронами аеропорт у Курську, де перебували військові літаки "Су-30" і "МіГ-29".

Нагадаємо, російські воєнкори заявили, що атаку на аеропорт у Курську здійснили австралійські дрони SYPAQ, зроблені з паперу, це робить їх невидимими для систем РЕБ.

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини