7 серпня 2023, 07:27

У РФ уродженця України посадили на 12,5 року за "держзраду"

Суд засудив громадянина РФ, уродженця України, Віталія Кривошлика до 12,5 року колонії.

У РФ уродженця України посадили на 12,5 року за "держзраду"

У Росії тривають переслідування людей, які мають навіть мінімальний зв'язок з Україною. Цього разу суд у Бєлгородській області засудив Віталія Кривошлика до 12,5 року колонії. Як повідомляє "Медуза", у засудженого - паспорт РФ.

Слідство стверджує, що 45-річний чоловік нібито збирав відомості про пересування техніки та військових прикордонною Бєлгородською областю, після чого передавав інформацію СБУ. Справу Кривошлика розглядали у так званому закритому режимі. За версією суду, підозрюваний визнав свою провину та навіть розкаявся.

У повідомленні зазначили, що при винесенні покарання суд нібито врахував у підозрюваного наявність малолітньої дитини, а тому виніс "легкий" вирок.

ТГ-канал "Острожно, новини" писав, що раніше Кривошлик мешкав у селі Гоптівка Харківської області, де у нього був свій бізнес. Крім цього, чоловік був депутатом села Токарівка.

Як повідомлялося раніше, наприкінці липня у Самарі на території Куйбишевського нафтопереробного заводу стався вибух. Незабаром після повідомлень про НП силовики ФСБ затримали уродженця України, якого звинуватили у диверсії.

А на окупованій території Запорізької області росіяни погрожують не видати випускникам атестати без російських паспортів, а на Херсонщині грабують населення.

Автор: Анастасия Югова

Останні новини