9 червня 2023, 11:06

"Там у принципі не можна перемогти", – депутат Держдуми вимагає згортати "СВО"

Російська влада з пропагандою в один голос почала стверджувати, що "спецоперацію" в Україні потрібно закінчувати.

"Там у принципі не можна перемогти", – депутат Держдуми вимагає згортати "СВО"

Путінський режим змінив риторику щодо війни проти України. Тепер чиновники разом із Z-пропагандою намагаються переконати росіян, що "спецоперація" шкодить Росії та її потрібно швидко закінчувати.

Таку заяву зробив депутат Держдуми РФ, високопоставлений представник правлячої партії "Единая Россия" Євген Федоров в інтерв'ю російському ресурсу, передає Діалог.UA.

Він спробував просунути версію про те, нібито "спецоперація", розпочата Путіним, грає в інтересах США, а не Росії. Депутат також запевнив, що перемогти Росії в Україні не вдасться.

"Бодатися з американцями на полі бою в Україні - це завідомо програшна позиція, бо у них бойова міць неядерна більша за нашу у десятки разів, у них більше солдатів... Від мільярда людей рахується. У них більші військові витрати у кілька десятків разів, ніж у нас. У них не гірша польова зброя, а вони її навіть ще не розгорнули: немає ще поставок "Томагавків"... Там у принципі не можна перемогти за тим сценарієм, який нам продавлюють..." - заявив Федоров.

Він також звинуватив у роботі на Америку тих персонажів, які вимагають оголосити у Росії нову хвилю мобілізації.

Відверто розповів депутат також про те, що ЗС РФ не змогли взяти під контроль повітряний простір України.

"Американці за допомогою поставок "Петріотів" і засобів ППО вирубали повністю нашу авіацію неядерну, яка є основним ударним інструментом у польових війнах. Саме вона мала вирубати інфраструктуру постачання зброї всередині України. Ракети, які туди летять, вони не можуть зруйнувати радикально мости чи дороги, для цього потрібні тисячі важких бомб, які доставляє тільки авіація. А авіація там не літає наша, тому що це якраз, коли американці скористаються своїми технологічними можливостями та поставили засоби ППО сучасного рівня. Вся історія, яка відбувається, це нас ведуть на мотузочці за американською програмою. Ми маємо зламати порядок денний!" - розповів депутат-"єдинорос".

Зазначимо, що подібні промови почали все частіше лунати з вуст представників путінського режиму. Прес-секретар диктатора РФ Дмитро Пєсков нещодавно заявив, що Путін відкритий до невійськових сценаріїв вирішення конфлікту з Україною. Слідом за цим одна з головних розпалювачок війни пропагандистка Маргарита Симоньян зажадала терміново "зупинити кровопролиття". Також депутат Держдуми РФ відверто розповів росіянам, що жодної з цілей "СВО" домогтися не вдалося.

Крім того, вперше за 15 місяців війни пропагандистський телеканал виступив проти Путіна.

Також у Z-пропаганди нова "зрада".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини