6 червня 2023, 11:31

"Навіть охороні це страшно бачити", – Соловей розповів, що відбувається з Путіним

Валерій Соловей заявив, що стан здоров'я Путіна погіршується: він періодично впадає у ступор і робить одну річ, яка дуже лякає його охорону.

"Навіть охороні це страшно бачити", – Соловей розповів, що відбувається з Путіним

Російський опозиційний політолог Валерій Соловей повідомив, що президент РФ Володимир Путін останнім часом регулярно впадає у ступор (у медичному розумінні цього слова), тобто у нього виникає щось на зразок короткострокової каталепсії, він не може рухатися та говорити. Крім того, іноді він починає ловити чортів, які виходять із дзеркала. У таких випадках диктатор викликає охорону.

"Так-так, це реальний випадок. Путін сказав, що з дзеркала вийшла людина", - повідомив експерт в інтерв'ю Дмитру Гордону.

У відповідь на це журналіст сказав: "Але я на нього дивлюся на екрані та думаю: дай Бог усім такого здоров'я".

"Ви бачите не чинного президента Росії, а його двійника, який увійшов до смаку, почувається сміливо та несе відсебеньки, - сказав Соловей. - Справжній Путін не з'являється на публіці, це виключено. Уявіть, якщо він почне ловити чортів під час якоїсь зустрічі або впаде у каталепсію під час публічного заходу".

Також політолог зазначив, що працівники охорони все це бачать і їх це відверто лякає. "І це не можна зберегти у таємниці, тому що поведінку Путіна бачать десятки людей, які діляться тим, що побачили, й інформація поширюється далі", - наголосив Соловей.

Нагадаємо, Валерій Соловей спрогнозував подію, яка може вперше відбутися в історії РФ.

Також Валерій Соловей пролив світло на стан здоров'я Путіна: "Більш ніж достатньо доказів".

Раніше Валерій Соловей відповів на запитання, скільки ще протримається путінський режим: "Все закінчиться набагато швидше..."

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини