5 червня 2023, 15:22

По ТБ передали екстрене звернення Путіна: "Сьогодні о 4 ранку українські війська, озброєні НАТО, вторглися..."

Голос був дуже схожий на Путіна, проте у Кремлі вже назвали це звернення російського президента "фейком".

По ТБ передали екстрене звернення Путіна: "Сьогодні о 4 ранку українські війська, озброєні НАТО, вторглися..."

Російські телеканали та радіостанції сьогодні передали екстрене звернення диктатора Володимира Путіна про те, що Україна за підтримки країн НАТО почала вторгнення у прикордонні регіони РФ, передає ТГ-канал "Україна 365".

Повідомляється, що таке звернення було зафіксовано у російських мас-медіа щонайменше у трьох областях Російської Федерації: Ростовській, Бєлгородській і Воронезькій.

Голос, який зачитував в ефірі звернення президента РФ, був дійсно дуже схожий на Путіна. Він закликав росіян, які проживають на території прикордонних з Україною областей, евакуюватися вглиб країни, а також оголосив про повну мобілізацію.

"Росіяни, співгромадяни, брати та сестри! Сьогодні о 4 ранку українські війська, озброєні блоком НАТО, за згодою та за підтримки Вашингтону вторглися на територію Курської, Бєлгородської та Брянської областей. Наші прикордонники та Збройні сили дають гідну відсіч переважаючим силам агресора.

На території Курської, Бєлгородської, Брянської областей моїм указом введено воєнний стан. Також сьогодні підпишу указ про загальну мобілізацію, оскільки для перемоги над небезпечним і підступним ворогом нам потрібно буде об'єднати всі сили Російської Федерації", - приблизно такий текст прозвучав в ефірі різних російських ЗМІ.

Своєю чергою, прес-секретар диктатора Путіна Дмитро Пєсков уже виступив перед журналістами та назвав сьогоднішнє звернення президента РФ фейком. Також, за словами Пєскова, федеральні органи Росії відновили контроль над телеефіром.

У будь-якому разі у наявності ми бачимо недосконалість російських технічних систем. Якщо навіть це був фейк, то зрозуміло, що у РФ можна відносно легко зламати навіть ефіри федеральних мас-медіа.

Нагадаємо, ватажок ПВК "Вагнер" Пригожин запропонував себе як парламентера з повстанцями з "РДК", які викликали губернатора Бєлгородської області Гладкова на зустріч.

Своєю чергою, глава Бєлгородської області погодився на переговори, але водночас назвав свої умови й у підсумку взагалі не з'явився на зустріч.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини