4 червня 2023, 22:12

Симоньян, яка обіцяла "перемогти Україну за два дні", просить про зупинку боїв: "Зупиніться!"

Пропагандистка Маргарита Симоньян знову почала пропонувати заморозку бойових дій в Україні для проведення "референдумів".

Симоньян, яка обіцяла "перемогти Україну за два дні", просить про зупинку боїв: "Зупиніться!"

Що гірші справи в армії РФ в Україні, то частіше й гучніше звучать заклики російської пропаганди про "збереження життів" і припинення воєнних дій. Маргарита Симоньян, яка жадала розгрому України, раптово переметнулася у табір "пацифістів" і активно наполягає на необхідності тимчасового заморожування війни.

Кадри її звернення публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Вони отримають ракети дальньої дії. Вони отримають винищувачі. Вони будуть наносити цим усім удари по нас, по наших територіях. Білгородська область, далі піде Воронезька, там недалеко, Ростовська, Краснодар мій рідний. Як було б чудово зупинити кровопролиття просто зараз, залишитися там, де всі стоять, заморозити, а далі провести референдуми на всіх спірних територіях", - пропонує пропагандистка.

В ефірі свого соратника Соловйова вона заявила, що вважає такий сценарій розвитку подій справедливим і життєздатним: "Потрібні нам території, які не хочуть з нами жити? Не впевнена я у цьому... Але є одна заковика: не будуть вони про це домовлятися ніколи".

А поки пропагандисти мріють про "референдуми" на українських територіях, повстанці вибивають російську владу у Бєлгородській області та вимагають переговорів зі ставлениками Кремля.

Так, "РДК" і Легіон "Свобода Росії" взяли у полон кількох військовослужбовців РФ і запропонували губернатору Бєлгородської області з'явитися на зустріч, щоб врятувати "своїх пацанів". Губернатор висунув свої умови, але у підсумку на переговори не з'явився.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини