31 травня 2023, 11:45

Атака дронів на Москву: під удар потрапили будинки російської еліти та чиновників Кремля – росЗМІ

Поруч із місцями падіння дронів помічені будинки російського прем'єра Мішустіна, Міхалкова, Азарова, Міллера та Матвієнко.

Атака дронів на Москву: під удар потрапили будинки російської еліти та чиновників Кремля – росЗМІ

Найбільше з 1943 року масоване бомбардування Москви та Підмосков'я поставило під удар райони елітної нерухомості, де проживають сім'ї кремлівських чиновників, бізнесменів і керівників головних російських корпорацій.

Російське "Агентство" опублікувало мапу проживання російської еліти, зіставивши її з вибухами безпілотників, які прогриміли, здійснивши масований наліт на передмістя російської столиці.

Місцеві журналісти зазначають, що з ранку у вівторок вибухи та падіння БПЛА було зафіксовано у 5 населених пунктах Підмосков'я: Іллінському, Роздорах, Ромашково, Тимошкіно та Грінфілді. Саме тут проживає левова частка сімей російських чиновників. Ба більше, поруч з Іллінським, приблизно за 4,5 км від місця падіння дрона, розташована резиденція Путіна Ново-Огарьово.

Тут же проживають друзі глави Кремля - олігархи Ротенберги та заступник глави адміністрації президента РФ. На карті з гарячими точками можна помітити будинки глави російського Мінфіну Силуанова, спікерки Ради Федерації Матвієнко та глави "Газпрому" Міллера.

На карті так само можна помітити будинки російського прем'єра Мішустіна, режисера Міхалкова та колишнього прем'єра України Миколи Азарова.


Нагадаємо, масований наліт безпілотників на Москву та Московську область проходив у безпосередній близькості від місця, де живе Путін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини