30 травня 2023, 22:36

Міжнародна розвідка дякує Волочковій за злив координат в/ч під Москвою

Балерина Анастасія Волочкова показала відео з власного будинку у Підмосков'ї та розповіла про вибухи.

Міжнародна розвідка дякує Волочковій за злив координат в/ч під Москвою

30 травня у Москві й області вперше з червня 1943 року, коли німці скинули на столицю СРСР останню бомбу, відбулося масоване бомбардування. Ця подія викликала суспільний резонанс ще й тому, що кілька БПЛА залетіли в елітні селища Підмосков'я, де живуть політики, "зірки" шоу-бізнесу та бізнесмени.

Однією з очевидців виявилася балерина Анастасія Волочкова. Через дві години після вибухів вона записала відео та розповіла, що недалеко від її будинку є військова частина.

Міжнародне розвідувальне співтовариство InformNapalm моментально відреагувало на злив координат і висловило балерині-коригувальниці подяку. Тепер ЗСУ знають, що Волочкова живе у селі Миколо-Урюпине на вулиці Академіка Зусика, буд. 15. А за 1,5 км від її будинку розташована військова частина 11105-2.

"Волочкова вкотре показала, що вміє сідати на шпагат", - оцінили одкровення балерини в InformNapalm.

Поки точно невідомо, скільки всього дронів атакували Москву: Міноборони РФ заявляє про вісім БПЛА, джерела кремлівських ЗМІ про 10-25 безпілотників.

Незважаючи на те що, за версією пропаганди, БПЛА не досягли цілей, Соловйов вимагає посадити за зраду Батьківщини всіх, хто публікував інформацію про роботу ППО.

А Кадиров уже вимагає запровадити воєнний стан і "змести" не тільки Київ, а й його західних союзників.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини