30 травня 2023, 21:59

Кремль терміново розіслав "темники" своїм ЗМІ

Уранці 30 травня ескадрилья безпілотників "помацала" Москву й елітні заміські селища, де живуть політики, бізнесмени та "зірки" РФ.

Кремль терміново розіслав "темники" своїм ЗМІ

Сьогодні БПЛА впали у п'яти населених пунктах під Москвою, а у столиці РФ пошкодили житловий будинок. Новина про атаку безпілотників миттєво розлетілася у пабліках і соцмережах, проте російським ЗМІ, які працюють на Кремль, заборонили писати про нездатність ППО збити повітряні цілі.

Провладні ЗМІ отримали "темники" від адміністрації президента РФ із рекомендаціями щодо висвітлення атаки безпілотників на Москву. Кремль зажадав писати про "успішну роботу" російської ППО, використовуючи "особливі підходи" у матеріалах про наліт дронів, пише "Медуза".

Крім вдалої роботи засобів протиповітряної оборони, чиновники з Кремля зажадали відзначити "миттєву" реакцію федеральних служб і керівництва Москви й області. У матеріалах про їхню роботу мають писати тільки із застосуванням прикметників "якісна та зосереджена". Пропагандистам доручили запевнити читачів, що метою атаки начебто був психологічний тиск на росіян, однак москвичі начебто продемонстрували "спокій і витримку".

Тим часом блогер Анатолій Несміян пише, що сьогодні БПЛА збивали над палацом голови правління "Газпрому" Олексія Міллера таі біля вілли дружини спікера Держдуми РФ В'ячеслава Володіна.

А пропаганда, яка панікує після нальоту дронів на Москву, вимагає покарати всіх, хто показував у Мережі роботу ППО РФ.

Крім цього, після атаки дронів на Рубльовку балерина Анастасія Волочкова записала відео, на якому ледве чутним голосом прокоментувала вибухи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини