30 травня 2023, 13:18

"Чого ви так радієте?" – Соловйов влаштував скандал в ефірі: росіяни раді ударам по Москві

Реакція росіян на удари дронів по Москві та Московській області не сподобалася пропагандисту Соловйову.

"Чого ви так радієте?" – Соловйов влаштував скандал в ефірі: росіяни раді ударам по Москві

Масований наліт безпілотної авіації на Підмосков'я та селища елітної нерухомості на Рубльовці замість співчуття викликав радість у пересічних росіян, які просто під час прямого ефіру поділилися емоціями в онлайн-чаті програми пропагандиста Володимира Соловйова. Це стало справжнім одкровенням для телеведучого, який почав кричати у прямому ефірі та звинувачувати росіян у відсутності співчуття до жителів Барвихи та Рубльовки. Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Ба більше, у звичайних російських ТГ-каналах і у коментарях до новин панує радість через удари по Москві, а пересічні росіяни ніяк не хочуть співчувати московській еліті.

"Хлопці, а чого ви цю хр*новню пишете? Вам що, подобається, що удар іде по Москві? Ви ще почніть українцям аплодувати! Чого ви так радієте? А на Рубльовці не російські люди живуть? Що ви так радієте? Що ви з себе корчите? Чи у нас уже не єдина країна, не єдиний народ?" - обурився Соловйов.

Нагадаємо, масований наліт безпілотників на Москву та Московську область проходив у безпосередній близькості від місця, де живе Путін.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини