30 травня 2023, 09:48

Москву атакували 8 безпілотників: у МО РФ озвучили свою версію ранкових "хлопків" – кадри

У МО РФ відзвітували про п'ять збитих дронів системою "Панцир-С", і ще три відхилилися від цілі завдяки системам РЕБ.

Москву атакували 8 безпілотників: у МО РФ озвучили свою версію ранкових "хлопків" – кадри

Сьогодні, 30 травня, близько 4:00 жителі Москви прокинулися від гучних звуків, схожих на "хлопки". Як виявилося, це група безпілотників атакувала столицю РФ.

Через деякий час атаку дронів підтвердив градоначальник Собянін, а пізніше було озвучено й офіційну інформацію від МО РФ, інформує "Україна 365".

Тільки одну Москву нібито атакувало відразу 8 дронів. Три з них були виведені з ладу за допомогою систем РЕБ. Вони нібито збилися з курсу. Найімовірніше, ці три безпілотники та потрапили у будинки пересічних громадян столиці, а отже у цьому винна влада РФ. Вона щодня звинувачує Київ у тому, що системи ППО розташовані поруч із житловими будинками, а сама розміщує "Панцирі" просто у центрі Москви.

Ще п'ять дронів нібито були перехоплені системою "Панцир-С". На кадрах можна побачити падіння одного з таких дронів у селищі Іллінка. РосЗМІ стверджують, що йдеться саме про український безпілотник, дуже схожий на модель "А-2 Синиця". Розмах крил становить майже три метри. Нібито всі дрони мали бензиновий, а не електричний двигун, тому вони дуже шуміли.

У російських пабліках почали розганяти пристрасті, повідомляючи про атаку 30 дронів на столицю Росії. Багато користувачів Мережі згадали ролик, викладений напередодні у Мережу прес-службою ГУР МО України. На ньому Буданов обіцяє Москві швидку та рішучу відповідь на атаки Києва 29 травня.

Раніше у Мережі з'явилося багато роликів, на яких можна побачити безпілотники, що атакують столицю РФ.

Нагадаємо, мер Москви визнав факт атаки невідомих дронів столиці Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини