25 травня 2023, 14:40

У Британії Бєлгородську область назвали споконвічно українською – Скабєєва не стрималася

Слова колишнього глави британської армії лорда Данната вивели Скабєєву з себе: за його словами, Бєлгородська область є споконвічно українською територією.

У Британії Бєлгородську область назвали споконвічно українською – Скабєєва не стрималася

Російська пропагандистка Скабєєва обурена реакцією Заходу на глибокий рейд повстанців "Російського добровольчого корпусу", які увійшли у тил Росії та вступили у бойове зіткнення з російською армією. Під час прямого ефіру Скабєєва зірвалася, коментуючи заяву західних військових експертів і політичних оглядачів, які зазначають, що через рік війна прийшла на територію РФ, а план Путіна про "невелику переможну війну" провалився.

Ба більше, слова колишнього глави британської армії лорда Річарда Данната вивели Скабєєву з себе: за його словами, Бєлгородська область є споконвічно українською територією, тому офіційний Київ має повне право проводити на її території військові операції. Відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

"Не дивно, що на Заході у зв'язку з цим сьогодні справжнісіньке свято. Британський телеканал ITV не без радості повідомляє, що війна нарешті прийшла на територію Росії. Ба більше, колишній глава британської армії лорд Даннат каже, що ситуація у Богородській області - провісник майбутнього контрнаступу, водночас саму Бєлгородську область англійський лорд називає споконвічно українською територією", - обурена Скабєєва.

Раніше російські повстанці у Бєлгородській області зазначали паніку, що настала, та відсутність реального опору з боку ЗС РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини