25 травня 2023, 07:52

Пригожин, заявляючи про свої втрати у Бахмуті, наробив багато галасу в інформаційному просторі РФ – ISW

Тема втрат окупантів у боях за Бахмут є № 1 в інформаційному просторі Росії.

Пригожин, заявляючи про свої втрати у Бахмуті, наробив багато галасу в інформаційному просторі РФ – ISW

Аналітики з Інституту вивчення війни заявляють, що тема втрат російської армії у боях за Бахмут "заглушила весь позитивний ефект від заходу армії Путіна у місто".

Учора, 24 травня, Пригожин в інтерв'ю політтехнологу Долгову заявив, що у боях за Бахмут було вбито 10 тисяч ув'язнених і 10 тисяч кадрових "вагнерівців", інформують в ISW.

При цьому кухар Путіна також зізнався, що йому вдалося завербувати у російських в'язницях 50 тисяч осіб, 20% з яких були ліквідовані ЗСУ у боях за Бахмут.

Ці цифри швидко підхопили російські військові блогери, які почали публікувати пости на тему великих втрат з боку ЗС РФ під час боїв на Бахмутському напрямку.

Своїми цифрами фінансист ПВК "Вагнер" знову вибив стілець з-під МО РФ. Тепер у Кремлі не зможуть "потішити успіхами" у боях за Бахмут, оскільки російська армія зазнала занадто великих втрат.

Пригожин знову опинився в епіцентрі всього російського інформаційного простору. Не виключено, що таку "популярність" той використовує для подальших атак на МО РФ і російську еліту.

Ба більше, у своєму інтерв'ю Пригожин підкреслив велику роль "вагнерівців" у боях за місто. Він прямо заявив, що його найманці є найкращими в РФ, а ЗС воювати так і не навчилися.

Тим часом у Кремлі й далі хочуть показати, що РФ продовжує відігравати якусь роль на міжнародній арені. Напередодні у Москві відбулася 11-та Міжнародна зустріч з питань безпеки. Путін знову звинуватив Захід у "створенні глобальної нестабільності". При цьому закликав країни Африки, Азії та Латинської Америки сформувати нову коаліцію проти Заходу.

Тим часом правозахисник Осечкін не сумнівається, що Пригожин сильно применшив втрати "вагнерівців" у боях за Бахмут.

Нагадаємо, станом на 24 травня ЗСУ тримають під контролем у Бахмуті район біля пам'ятника літаку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини