22 травня 2023, 21:34

Жителі Бєлгородщини особисто просили захисту у Легіону "Свобода Росії": "Люди втомилися від війни"

Жителі Бєлгородської області звернулися до Легіону "Свобода Росії" з проханням провести миротворчу операцію та демілітаризацію у регіоні.

Жителі Бєлгородщини особисто просили захисту у Легіону "Свобода Росії": "Люди втомилися від війни"

Нещодавно російські військові "впустили" дві авіабомби на кшталт тих, якими бомбили Маріуполь, на сплячий Білгород. Крім цього, окупанти періодично плутають координати й обстрілюють зовсім не ті цілі, які заявляє їхнє командування.

Втомлені від непередбачуваності своєї армії громадяни РФ звернулися до бійців Легіону "Свобода Росії" з проханням провести демілітаризацію Бєлгородської області.

Кадри заяви публікує ТГ-канал "Україна 365".

"До нас бєлгородці звернулися з проханням провести миротворчу операцію в їхній області, тому що людям набридло, що їх бомблять на рівному місці. Написали листа з проханням демілітаризації Бєлгородської області. Люди втомилися від війни, вони хочуть миру", - сказав активіст Легіону.

Нагадаємо, противники режиму Кремля 22 травня зайшли на територію Бєлгородської області та звільнили вже один населений пункт. За версією пропагандистів, бійці Легіону "Свобода Росії" рухаються у бік Бєлгорода.

Налякані місцеві жителі тікають з області, шикуючись у великий затор на трасах.

Тим часом армія РФ, яка вже кілька разів начебто перемогла "ДРГ", почала евакуацію ядерного об'єкта, що знаходиться у Бєлгородській області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини