12 квітня 2023, 15:23

"Нас кинули", – Царьов розповів росіянам "незручну правду" про війну з Україною

Під час обговорення в ефірі "Соловйов Live" Царьов і Мардан журилися через те, що Путін не наважився напасти на Україну ще 2014 року.

"Нас кинули", – Царьов розповів росіянам "незручну правду" про війну з Україною

Колишній український депутат від "Партії регіонів" Олег Царьов включився в ефір відомого російського телеведучого Сергія Мардана на каналі "Соловйов Live", де вони обговорювали річницю проголошення т. зв. "ДНР" у Донецьку. На ефір звернув увагу український журналіст і блогер Денис Казанський, який опублікував його фрагмент у своєму YouTube-каналі.

Під час обговорення Царьов і Мардан журилися через те, що Путін не наважився напасти на Україну ще 2014 року. Замість цього російське керівництво вирішило визнати Порошенка.

Ба більше, Царьов і Мардан стали називати прізвища російських чиновників, які, на їхню думку, винні у тому, що не захопили Україну ще 2014 року. Фактично обидва звинуватили керівництво Росії у державній зраді.

"За все відповідають перші особи держави - вища російська влада, вона несе відповідальність за все, зокрема й за свою кадрову політику", - заявив Царьов, натякаючи на Путіна.

При цьому саме Царьов у 2014 році приїжджав до Донецька та Луганська й закликав людей братися за зброю, розпалював конфлікт, розпалював війну, а потім втік і більше там не з'являвся 9 років.

Примітно, що відео було опубліковано на каналі "Соловйов Live". На каналі головного російського пропагандиста фактично стверджується, що російське керівництво - це шкідники та зрадники. Але імена керівників Царьов не називає тому, що він боїться, бо у такому разі у нього просто відберуть бізнес, а його самого посадять до в'язниці.

"Царьов, який навесні 2014 року найактивніше брав участь у розпалюванні цього конфлікту, зробив усе, щоб ця війна розпочалася, а щойно вона почалася, одразу ж втік із Донбасу та не з'являвся у Донецьку та Луганську всі наступні 9 років, а тепер нарікає, що діти російських чиновників (які допустили цю війну - ред.) не перебувають в окопах. При цьому, як ви, звісно ж, самі вже здогадалися, 28-річний син Царьова Максим теж, природно, ніколи ні в яких окопах не перебував і не перебуває зараз, тобто Царьов закликає, щоб в окопи відправляли чиїхось інших дітей, але, звісно ж, не його сина", - підкреслив Казанський.


Раніше Царьов заговорив про майбутній розпад РФ через "вагнерівця" Пригожина.

Також Царьов розповів, що Янукович хотів зробити з Україною до війни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини