30 березня 2023, 12:13

Історія з антивоєнним малюнком Маші Москальової дійшла до Путіна – Пєсков дав дивний коментар

У Кремлі дали коментар щодо резонансної справи Олексія Москальова, чия дочка опинилася у притулку через малюнок проти так званої "спецоперації".

Історія з антивоєнним малюнком Маші Москальової дійшла до Путіна – Пєсков дав дивний коментар

Дмитра Пєскова, прес-секретаря російського диктатора Путіна, мабуть, таки добряче допекли питаннями про арешт Маші Москальової за антивоєнний малюнок та її батька, що він уже не зміг відмовчуватися. Проте відмовка, яку запропонував рупор російського режиму, не витримує жодної критики, передає Діалог.UA.

Пєсков заявив, що в Олексія Москальова забрали доньку, бачте, зовсім не через кримінальну справу за "дискредитацію армії РФ", а нібито через "жалюгідний стан виконання батьківських обов'язків".

Прес-секретар Путіна, як завжди, діючи за чіткою методичкою, запевнив громадськість, що сім'я Москальових, мовляв, давно перебуває "під увагою наглядових органів".

"Там в історії з дитиною справа зовсім в іншому: там справді дуже жалюгідний стан із виконанням батьківських обов'язків і із забезпеченням умов проживання дитини... Там усе набагато складніше, не так усе прямолінійно", - цинічно переконував журналістів Пєсков.

Зрозуміло, що тепер, коли історія з антивоєнним малюнком Маші та коментарями її батька у соцмережах набула широкого резонансу, владі РФ і особисто Путіну потрібно якось це пояснювати, щоб хоча б зовні все виглядало відносно правдоподібно. Однак спроба диктатора через підконтрольного йому Пєскова та держоргани викрутити так, щоб Олексій Москальов виглядав "неблагополучним", приречена на провал.

Цей чоловік, переслідуваний владою, не алкоголік, не наркоман і не злочинець. І його дочка Маша зовсім не схожа на дитину з неблагополучної сім'ї, навпаки, вона міркує дуже тверезо, надає повну підтримку батькові та порівняно з більшістю дітей росіян, з яких у школі роблять слухняну "біомасу", має набагато більш розвинений вигляд.

Тож нехай Путін і Пєсков наступного разу, коли заряджатимуть чергову "дезу" у ЗМІ, придумають щось розумніше, схоже на правду.


Нагадаємо, у Росії Олексія Москальова відправили під арешт за антивоєнний малюнок його доньки Маші, а саму дівчинку - до притулку.

Пізніше стало відомо, що суд присудив Маші Москальовій два роки обмеження волі, які вона відбуватиме у дитячому будинку.

Як раніше ми повідомляли, Маша написала батькові проникливого "дорослого" листа та попросила його не здаватися.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини