30 березня 2023, 11:18

Росія вже докотилася до того, що краде та продає український чорнозем: у Мережі з'явилися докази

Москвичі у своїх магазинах відверто продають чорнозем і навіть у рекламі не соромляться підкреслювати, що він саме з України.

Росія вже докотилася до того, що краде та продає український чорнозем: у Мережі з'явилися докази

Тепер зрозуміло, з якими справжніми цілями та від чого російська армія прийшла "звільняти" Україну: від її населення, майна та, звісно ж, родючої землі. Зовсім не соромлячись, росіяни відверто "барижать" українським чорноземом, користуючись тим, що вояки РФ контролюють частину території України, передає "Зеркало недели".

Так, в Інтернеті на сайті московського торгового центру "Южный" з'явилося дуже цікаве оголошення про продаж чорнозему, причому ділки навіть не приховують, що чорнозем цей український. Згідно з даними інтернет-ресурсу, що відзначився, українську землю розфасовують у спеціальні мішки, вага яких становить 50 літрів.

"Родючий український чорнозем тепер у магазинах Росії. Земля високородюча у мішках..." - зазначено в оголошенні.

Особливої пікантності це оголошення набуває на тлі недавніх заяв російського диктатора Путіна про те, що в Україні нібито хтось "продає на Захід родючі шари української землі".

Як бачимо, цей хтось - його власні співгромадяни, та торгують вони українською землею не на Заході, а у диктатора під боком - у Москві.


Нагадаємо, Павло Зібров розповів про російських солдатів, які під час боїв на Київщині грабували будинок Ірини Білик і одягали її вбрання.

Як повідомлялося раніше, генерал Міллі озвучив кількість "вагнерівців" та інших найманців із РФ у Бахмуті.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини