30 березня 2023, 10:27

Заарештована за антивоєнний малюнок Маша Москальова, яка кинула виклик режиму Путіна, написала "дорослого" листа батькові

Школярка Маша Москальова, яка перебуває в ув'язненні за антивоєнний малюнок, вирішила підтримати свого батька Олексія Москальова, якого переслідує влада РФ.

Заарештована за антивоєнний малюнок Маша Москальова, яка кинула виклик режиму Путіна, написала "дорослого" листа батькові

Школярка з Тульської області Маша Москальова, відома за антивоєнним малюнком, написала своєму батькові дуже зворушливого листа зі словами підтримки. Дівчинка закликала батька не здаватися та наголосила, що він її герой і ні у чому не винен, передає Deutsche Welle з посиланням на адвоката Дмитра Захватова, з яким Олексій Москальов зміг зв'язатися.

"Тату, привіт, я дуже прошу тебе, щоб ти не хворів і не хвилювався. Зі мною все добре, я дуже люблю тебе, та знай: ти ні у чому не винен, я завжди за тебе, та все, що ти робиш, правильно", - написала дівчинка з притулку.

Також Маша підкреслила, що вони з батьком - команда та вона дуже пишається ним.

Сам Олексій, як пишуть ЗМІ, втік з-під домашнього арешту, але був затриманий на території Білорусі. 28 березня чоловіка засудили до 2 років тюремного ув'язнення у справі про повторну так звану "дискредитацію" російської армії, до того ж у мас-медіа ситуацію з Москальовим описано так, що до кінця незрозуміло, на волі він чи під вартою.

Пишуть, що каральні органи змогли затримати Олексія, коли він увімкнув мобільний телефон, за яким його відстежили. Однак до кінця незрозуміло, арешт у Мінську стався раніше, ніж втеча з-під домашнього арешту, чи пізніше.

"Де Олексій Москальов зараз перебуває, невідомо", - пишуть журналісти.

Однак його донька Маша - справжній герой, оскільки змогла кинути виклик цілій каральній машині РФ, яка вбиває мирних жителів України. Вона показала приклад істинної свободи думки на відміну від дорослих, які з рабською покірністю поклоняються перед диктатором і його посіпаками.


Невзоров у себе в ТГ-каналі наводить текст цього листа.


Нагадаємо, у Тульській області РФ місцевого жителя Олексія Москальова відправили під арешт за антивоєнний малюнок його доньки Маші, а саму дівчинку - до притулку.

Пізніше стало відомо, що суд присудив Маші Москальовій два роки обмеження волі, які вона відбуватиме у дитячому будинку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини