29 березня 2023, 11:50

У Росії винесли вирок хлопцю за "спробу підпалу" військкомату: цинізм режиму Путіна просто вражає

Хлопцеві у РФ дали 8 років колонії тільки за підготовку підпалу будівлі військового комісаріату, однак він навіть не робив жодних спроб для цього.

У Росії винесли вирок хлопцю за "спробу підпалу" військкомату: цинізм режиму Путіна просто вражає

Каральна машина у Російській Федерації, використовуючи "особливу ситуацію" у воєнний час, розгортається на повну міць і з особливим цинізмом розправляється над інакомислячими. Так, у Ярославській області якийсь "військовий суд" засудив 21-річного хлопця до восьми років колонії суворого режиму за "спробу підпалу" військкомату, передає Діалог.UA з посиланням на російські ресурси.

Примітно, що цей хлопець не тільки не підпалював військкомат, але навіть ще не робив жодних спроб. І не факт, що пляшки із запальною сумішшю (загалом 5 шт), які нібито "знайшли" у нього вдома правоохоронці, не були просто підкинуті йому, а саму справу сфабриковано.

І, звичайно ж, не обійшлося тут без "українського сліду". Так, ФСБшники на своїх ресурсах пишуть, що росіянин 2001 року народження начебто був завербований "до лав однієї з терористичних організацій для підготовки та вчинення диверсійно-терористичних актів на території Росії, а також участі у бойових діях в Україні у складі ЗСУ".

Крім того, працівники ФСБ стверджують, що цей громадянин РФ "за вказівкою своїх кураторів у соціальних мережах закликав до вчинення злочинів щодо учасників спеціальної військової операції..."

Сама логіка цього повідомлення не витримує жодної критики: якби хлопець планував брати участь у бойових діях в Україні, та ще й у складі ЗСУ, він би спробував тихо перетнути кордон і манівцями через треті країни дістався би до України, і вже точно б не став перед цим підпалювати військкомат.

І навпаки: якщо б він ставив за мету підпалити будівлю комісаріату, протестуючи у такий спосіб проти війни та примусової мобілізації, то діяв би зовсім іншим чином, і до ЗСУ це теж навряд чи мало б стосунок. Загалом, російські карателі, щоб відправити людину за ґрати, просто намішали "вінегрет", особливо не переймаючись причинно-наслідковими зв'язками, з якими у них явні проблеми.

За словами чекістів, фігурант "підтвердив факт підготовки терористичних актів". Але ми знаємо, якими способами російські правоохоронні органи домагаються від своїх жертв свідчень зізнання, тож довіряти повідомленням від ФСБ РФ не варто.

Найімовірніше, хлопець просто протестував у соцмережах проти війни, а решту йому вже просто "намалювали", щоб дати якомога більший термін.

Нагадаємо, у Мурманську підпалили військкомат, але звинуватили в усьому поліцейських, оскільки ті у найвідповідальніший момент порушили правила.

Як повідомлялося раніше, російський військовий погрожував підірвати військкомат у підмосковному Домодєдово.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини