28 березня 2023, 18:29

Путін не отримає надпотужний атомний криголам "Россия": армія РФ розбомбила завод-постачальник

Путіна поставили до відома про зрив термінів будівництва криголама "Россия" після того, як його армія розбомбила завод-постачальник на Донбасі.

Путін не отримає надпотужний атомний криголам "Россия": армія РФ розбомбила завод-постачальник

Володимиру Путіну повідомили про неможливість побудувати вчасно надпотужний атомний криголам "Россия": армія РФ у травні 2022 року розбомбила завод у Краматорську, який мав поставити деталі для судна, пише "Коммерсант".

Передбачалося, що великі корпусні деталі для криголама - кронштейни гребних валів, льодовий зуб, кронштейни пера керма - поставить "Енергомашспецсталь". Підприємство працювало у Краматорську, який є однією з головних мішеней для окупантів від початку повномасштабного вторгнення.

Офіційний представник Міноборони РФ Ігор Конашенков браво відзвітував про чергову перемогу у Краматорську понад рік тому. За його версією, ЗСУ облаштували на заводі склад боєприпасів.

Спочатку, криголам мали здати у грудні 2027 року, проте тепер терміни зірвано та не зрозуміло, чи зможе РФ взагалі добудувати свій "революційний" криголам.

До середини березня виконали тільки 5% планових робіт замість запланованих 15%. Путіна вже попередили, що вартість будівництва "России" може підскочити на 40-60%.

Раніше повідомлялося, що наприкінці грудня 2022 року прессекретар президента РФ Пєсков сказав високопосадовцям: війна триватиме ще довго, Росію очікує непросте майбутнє. Це повідомлення багатьом зіпсувало настрій.

Експерти припускають, що оточення Путіна не буде довго терпіти його імперські амбіції та здасть президента РФ у Гаагу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини