28 березня 2023, 16:06

Пєсков таємно попередив російських чиновників, що війна затягнеться надовго, – The Guardian

Одне з джерел у РФ розповіло журналістам, що слова Пєскова про затяжну війну зіпсували настрій учасникам світського заходу.

Пєсков таємно попередив російських чиновників, що війна затягнеться надовго, – The Guardian

Наприкінці грудня 2022 року під час святкової вечері за участю високопосадовців прессекретар президента РФ Пєсков сказав, що війна триватиме ще довго, пише The Guardian з посиланням на кількох гостей цього вечора.

"Думаю, ви очікуєте, що я щось скажу. Усе стане набагато важче. Це дуже, дуже надовго", - сказав Пєсков присутнім як тост. Його слова незалежно один від одного переказали виданню два гості вечері.

Як пише The Guardian, вечеря відбувалася наприкінці грудня 2022 року у московській квартирі високопоставленого російського чиновника. На ній були присутні, зокрема, представники політичної та культурної еліти. Деякі з гостей, проводжаючи старий рік, висловлювали надію на зупинку бойових дій і повернення до нормального життя у наступному році.

Один із гостей розповів журналістам, що слова Пєскова зіпсували настрій учасникам заходу. За словами співрозмовника видання, заяву представника Кремля було сприйнято як попередження, що війна надовго.

Політолог Максим Трудолюбов у розмові з The Guardian сказав, що останні заяви підозрюваного у військових злочинах Путіна про боротьбу Росії "за виживання" підтверджують намір Кремля продовжувати війну. Таку ж думку висловив у розмові з журналістами неназваний західний дипломат, який інтерпретував виступи Путіна як підготовку росіян до "війни, яка ніколи не закінчується".

На початку вторгнення російська влада розраховувала, що армії вдасться швидко захопити Київ і повалити українську владу. Як писала The Washington Post, Москва навіть підготувала для Путіна два варіанти призначення в Україні маріонеткового уряду.

Наприкінці 2022 року генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав країни Заходу готуватися до затяжної війни, тому що Росія не відмовилася від ідеї встановити контроль над Україною. Про те що війна в Україні не закінчиться 2023 року та може затягнутися на багато років, попереджали багато західних високопоставлених військових, аналітиків і експертів.

Нагадаємо, російські пропагандисти визнають, що нинішня влада РФ не розуміє менталітет українського народу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини