27 березня 2023, 20:17

Невзоров однією фразою описав ситуацію з Машею Москальовою, яку заарештували у Росії за антивоєнний малюнок

Дівчинку, як і раніше, тримають під арештом у притулку тюремного типу, не даючи можливості побачитися з батьком Олексієм Москальовим.

Невзоров однією фразою описав ситуацію з Машею Москальовою, яку заарештували у Росії за антивоєнний малюнок

Жителя Тульської області РФ Олексія Москальова та його неповнолітню доньку Машу продовжують тримати у неволі. Після того як дівчинка намалювала у школі малюнок, на якому було написано "Слава Україні" та "Ні війні", адміністрація школи донесла на неї у поліцію, та відтоді сім'я зазнає постійних переслідувань, передає ТГ-канал "Невзоров".

Олексій виховував доньку один. Його заарештували, висунувши звинувачення за статтею про "дискредитацію" російської армії. Машу примусово відправили у так званий "соціально-реабілітаційний центр" № 5 "Юність".

Викликає тривогу те, що про стан Маші коментарів немає навіть в офіційних ЗМІ. У дівчинки забрали телефон, а зв'язку з нею немає з 1 березня. Двері "реабілітаційного центру", де її тримають, зачинені, там чергує наряд поліції.

"Судді та прокурори намагаються перевершити один одного у нещадності до "ворогів народу". Лізуть зі шкіри геть, створюючи фантастичні справи.

12-річну дівчинку Машу Москальову... продовжують тримати під арештом у притулку тюремного типу без можливості контакту з батьком і світом", - так прокоментував свавілля російської влади щодо інакомислячих відомий журналіст і блогер Олександр Невзоров.

Нагадаємо, у Тульській області РФ місцевого жителя Олексія Москальова відправили під арешт за антивоєнний малюнок його доньки Маші, а саму дівчинку - у притулок.

Як повідомлялося раніше, у Петербурзі 77-річна художниця Осипова відкрила антивоєнну виставку: "Росія - це не Путін".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини