21 березня 2023, 21:44

ПВК "Вагнер" банкрут – Пригожин вимагає допомоги

Ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин звернувся до благодійних організацій по фінансову підтримку.

ПВК "Вагнер" банкрут – Пригожин вимагає допомоги

Керівниця благодійного фонду "Зберігаючи життя" Ганна Межова стала першою, хто розповів про отриманий дивний лист із вимогою фінансової підтримки найманців ПВК "Вагнер".

Громадська діячка, яка допомагає дітям без батьків, опублікувала лист від якогось "Фонду підтримки діяльності ПВК "Вагнер" "Кувалда". У ньому організації пропонують фінансово допомагати ПВК або перепрофілювати роботу фонду "на центр збору необхідної матеріальної допомоги "захисникам" РФ.

Про фонд "Кувалда" у РФ ніколи не повідомляли, ба більше, він не зареєстрований у реєстрі Мін'юсту. Користувачі звинуватили Межову у фейку: вона не підтримувала "вагнерівців", які воюють в Україні, а тому росіяни вважають, що її могли потролити дивним листом.

Однак російське видання ROMB пише, що подібні листи отримували й інші благодійні організації у п'яти регіонах Росії.

Нещодавно стало відомо, що ПВК "Вагнер" погрожує розправою над адміністрацією російського міста Гарячий Ключ. Найманці звинувачують чиновників у небажанні виділяти землю на кладовищі для поховання знищених в Україні бойовиків.

Тим часом ватажок ПВК "Вагнер" Євген Пригожин більше не вірить у всесилля своїх найманців під Бахмутом і просить Шойгу захистити їх від ЗСУ.

Однак через конфронтацію між Пригожиним і Міноборони РФ ватажок ПВК "Вагнер" викладає у відкритий доступ секретні військові документи.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини