16 березня 2023, 11:16

"Двійник дав волю емоціям": у Бурятії дублер Путіна необережно видав себе

Найімовірніше, авіаційний завод в Улан-Уде відвідав двійник Путіна, тоді як справжній глава РФ перебував "на підстраховці".

"Двійник дав волю емоціям": у Бурятії дублер Путіна необережно видав себе

Дедалі частіше Путін їздить у регіони разом із двійником. Нещодавній візит глави РФ до Бурятії, де він відвідав авіаційний завод в Улан-Уде, продемонстрував уважному глядачеві одного з дублерів диктатора. Виступаючи на заводі, людина, схожа на президента РФ, проявила необережність і дала волю емоціям, які невластиві справжньому Путіну.

Про це повідомляє Telegram-канал "Генерал СВР".

Під час виступу двійник з головою видав себе мімікою та постійними емоційними помахами руками. Така манера поведінки не властива справжньому Путіну ні на публіці, ні у реальному житті, як стверджують багато експертів.

Крім того, двійник припустився помилки, заявивши, що за Уралом проживає 12 мільйонів осіб. Незважаючи на ретельну підготовку до виступів, дублер досить часто обмовляється та робить фактологічні помилки.

Колишній радянський розвідник Сергій Жирнов в інтерв'ю Наталці Влащенко теж висловив думку, що у Бурятії був явно не той Путін, який останнім часом крекче та ледве-ледве відтягує голос.

І напевно Путін із Шойгу ходили до шаманів. Подейкують, що Путін хоче залишитися вічно живим, як лама.

Нагадаємо, Альфред Кох розповів про справжні причини поїздки Путіна до Бурятії: "Не вертолітний завод був метою".

Раніше ми повідомляли, що вперше за довгі роки Володимир Путін відвідав Бурятію: в ISW назвали справжню мету візиту глави РФ.


ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Дарья Александрова

Останні новини