15 березня 2023, 07:45

Уперше за довгі роки Путін відвідав Бурятію: аналітики з ISW озвучили справжню мету візиту глави РФ

Путін вирушив до Бурятії, щоб побувати на авіаційному заводі в Улан-Уде, оскільки зараз є гостра нестача кадрів і відсутність охочих йти працювати на військові заводи.

Уперше за довгі роки Путін відвідав Бурятію: аналітики з ISW озвучили справжню мету візиту глави РФ

Оборонно-промисловий комплекс РФ зазнає великих труднощів на тлі тривалої війни в Україні. Аналітики з Інституту вивчення війни дійшли такого висновку після того, як Путін уперше за довгі роки вирішив відвідати Бурятію й авіаційний завод в Улан-Уде, а Шойгу - корпорацію "Тактичне ракетне озброєння" у Московській області.

Сьогодні, 15 березня, аналітики з ISW вирішили розібратися, чому напередодні президент РФ і глава МО РФ відвідали військові заводи у своїй країні.

Зараз Кремль стоїть перед складним вибором: або знайти кваліфікованих співробітників в оборонну промисловість, або ж професіоналів для продовження війни проти України.

Уперше за довгі роки Путін вирушив до Бурятії не для того, щоб підтримати місцевих жителів, які втратили у війні проти України багато своїх чоловіків, а щоб побувати на авіаційному заводі в Улан-Уде. Він зізнався, що зараз є гостра нестача кадрів і відсутність охочих іти працювати на військові заводи.

А Шойгу навідався у корпорацію "Тактичного ракетного озброєння"та зажадав прискорити виробництва зброї, хоча держзамовлення і було виконано вчасно.

Путін попросив Мінпромторгівлі РФ скласти список спеціальностей, за якими дають відстрочку від несення військової служби, а отже, і можливість потрапити на війну в Україну.

Одночасно з цим росЗМІ повідомили про готовність Мінфіну РФ почати випуск військових облігацій.

Служба зовнішньої розвідки України повідомила, що російські оборонні підприємства значно знизили свої вимоги до найму та тепер приймають працівників без досвіду, а також колишніх наркоманів і злочинців.

Раніше, перебуваючи у Бурятії, Путін заявив, що 2022 рік був дуже вдалим для російського бізнесу й економіки.

Нагадаємо, пропагандисти заявили, що Україну вони перемогли у перші дні війни, а зараз ЗС РФ воюють проти НАТО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини