14 березня 2023, 07:35

"Іншому не вчили", – зеки ПВК "Вагнер", які повернулися з війни, "кошмарять" Росію

Нові "герої" РФ після закінчення терміну контракту з ПВК "Вагнер" починають повертатися на батьківщину.

"Іншому не вчили", – зеки ПВК "Вагнер", які повернулися з війни, "кошмарять" Росію

Найманці Євгена Пригожина, яким вдалося вціліти у боях в Україні, починають повертатися додому. До війни вони кілька років відсиділи у колоніях за вбивства, зґвалтування й інші особливо жорсткі злочини. "Вагнерівці" абсолютно асоціальні та не вміють жити у суспільстві. Однак чиновники за наказом "згори" роблять із них нових "героїв", а місцеві жителі бояться з'являтися ввечері на вулиці.

У пабліках з'явилася інформація, що колишній ув'язнений із ВК-3 в Угличі шість місяців воював в Україні у складі ПВК "Вагнер". Після того як повернувся додому, у перші вихідні помер від передозування наркотиками.

"Він не перший такий. Ще у нас у колекції є, наприклад, нанесення тяжких тілесних ушкоджень. Почалося, так. Люди, які не пройшли жодної реабілітації, повертаються додому: пощастило, не вбили. І тут починають побиватися або вбивати. Нічому іншому не вчили", - коментують у Мережі.

Раніше повідомлялося, що кухар Путіна Пригожин, вербуючи найманців у свою "Групу Вагнера", не гребує ніким, навіть відвертими збоченцями, які домагаються неповнолітніх. Однак ЗСУ доводиться робити всю брудну роботу та знищувати найманців Пригожина. Серед ліквідованих під Бахмутом бойовиків був педофіл, який розбещував дітей у таборі, працюючи вожатим.

Тим часом ексув'язнені "Вагнера" розпочали гастролі по школах, де агітують підлітків кидати навчання та вирушати на війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини