6 березня 2023, 12:03

Дмитро Потапенко пояснив, чому санкції Заходу проти росіян виявилися неефективними

Російський опозиціонер Дмитро Потапенко вказав на велику помилку Заходу у сфері санкційної політики.

Дмитро Потапенко пояснив, чому санкції Заходу проти росіян виявилися неефективними

Нещодавно група російських олігархів звернулася до Заходу з проханням вивести їх з-під санкцій. Зокрема, йдеться про Олега Тінькова, Михайла Фрідмана, Михайла Ходорковського та Леоніда Волкова. Бізнесмени вважають, що санкції мають бути накладені на осіб, які підтримують війну в Україні, а вони до таких не належать, бо займають чітку антивоєнну й антипутінську позицію. Але, на думку російського опозиціонера, письменника та громадського діяча Дмитра Потапенка, спроби олігархів позбутися гніту західних санкцій ні до чого не приведуть. "Насправді це поганий знак", - заявив експерт в інтерв'ю Олексію Гомону, яке можна подивитися на YouTube-каналі "В гостях у Гордона".

Як пояснив Потапенко, санкції проти антивоєнно налаштованих росіян - це велика помилка Заходу.

"Так, рахунки росіян закрилися в Європі, але повідкривалися у Китаї та Дубаї. Я ось мотаюся між усіма країнами світу та можу сказати, що найбільшу кількість грошей антивоєнно налаштованим середнім класом росіян було вкачано у Туреччину, Дубай і Казахстан. Європа, просто кажучи, крім грошей, втратила міцне суспільство, яке було налаштоване виключно проти війни", - сказав опозиціонер.

Зазначимо, що інші російські опозиціонери раніше теж висловлювалися про неефективність західних санкцій, запроваджених проти росіян із чіткими антипутінськими та антивоєнними поглядами.

Нагадаємо, Дмитро Потапенко розповів про "кротів" в оточенні Путіна.

Раніше Дмитро Потапенко пояснив, що станеться у РФ після її поразки у війні з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини