2 березня 2023, 12:08

НЛО та парад планет: росіяни придумали "геніальну" причину, чому у Ленобласті спрацювала ППО

Протиповітряна оборона у Росії демонструє нові чудеса реагування: будь-які прибульці з космосу та навіть планети, що шикуються у ряд, будуть тут же виявлені.

НЛО та парад планет: росіяни придумали "геніальну" причину, чому у Ленобласті спрацювала ППО

У Росії нарешті знайшли найгеніальніше пояснення, чому нещодавно під Санкт-Петербургом у російської армії раптом спрацювала ППО. Виявляється, причини відразу дві: це непізнаний літаючий об'єкт й одночасно парад планет, інформує Діалог.UA.

Пролити світло на цю темну справу зміг російський Телеграм-канал SHOT, який не побоявся та розповів всю правду про інцидент, що стався у Ленінградській області. Виявилося, що вночі російські військові оголошували сигнал "Режим", оскільки у небі над Виборгом з'явився непізнаний літаючий об'єкт, який "рухався у напрямку Петербурга".

"Близько о пів на одинадцяту ППО зафіксувала "повітряну ціль" у районі Виборга на висоті 7 тисяч метрів, яка рухалася зі швидкістю 200 км/год", - саме так описують позаштатну ситуацію мас-медіа РФ.

Примітно, що сигнал "Режим" передбачає автоматичну вимогу негайно покинути повітряний простір Російської Федерації.

Невідомо, чи почув цю вимогу той, хто керував цим "НЛО", але після цього дивний об'єкт зник у невідомому напрямку, отже росіянам довелося шукати іншу причину спрацьовування ППО, та вони успішно з цим завданням впоралися.


Той самий телеграм-канал опублікував новий допис, де знову розкрив справжню правду про інцидент у Виборзі та цього разу розповів своїм читачам абсолютно всю засекречену інформацію.

За версією авторів SHOT, російська ППО могла зреагувати на рідкісне астрономічне явище, що відбувається у небі, тобто на парад планет. Венера та Юпітер, що вишикувалися у ряд, не змогли вислизнути від недремного ока ЗС РФ і тут же були зафіксовані.

Невідомо, як зреагували ці планети на сигнал "Режим" і чи дослухалися вимоги негайно покинути повітряний простір Росії. На жаль, поспілкуватися з їхніми мешканцями у наших журналістів не вийшло. Зате ми точно дізналися принцип роботи російської протиповітряної оборони. І напевно ЗМІ РФ знайдуть у польотах НЛО й астрономічних явищах якусь всесвітню змову капіталістів або "український слід".

До речі, попередній парад планет був 2020 року, та тоді ще ППО ЗС РФ так чітко не спрацьовувала.

Збройним силам України варто звернути увагу, наскільки оперативно російська ППО реагує на все, що відбувається у небі. Проти таких досконалих систем оборони буде воювати вельми непросто.


Нагадаємо, над Санкт-Петербургом виявлено непізнаний об'єкт у повітрі, піднято винищувачі.

Раніше у Міноборони РФ дали офіційну відповідь, навіщо так терміново закрили небо над Санкт-Петербургом.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини