28 лютого 2023, 10:33

Російське ТБ зламано: телемовлення перервано повідомленнями про ракетну атаку

МНСники РФ одразу ж поспішили запевнити, що населенню "не варто турбуватися", удару ракет не було, та це "всього лише" злом серверів.

Російське ТБ зламано: телемовлення перервано повідомленнями про ракетну атаку

У вівторок, 28 лютого, мовлення центральних російських телеканалів і радіостанцій було перервано повідомленням про загрозу ракетного удару, інформує видання "Медуза".

Подібні попередження виникли на таких російських телеканалах: "2×2", "ТНТ4", "Суббота" й ін. Крім того, інформація про ракетну атаку прозвучала у прямому ефірі радіостанцій у Москві, Воронежі, Бєлгороді, а також Ленінградській області.

"Увага, оголошується повітряна тривога! Усім в укриття. Загроза ракетного удару!" - саме таке повідомлення почули сьогодні росіяни.

Незабаром поспішили виступити представники МНС РФ, які почали заспокоювати населення.

"Ця інформація відповідає дійсності", - підкреслили працівники цієї держструктури.

За їхніми словами, причиною появи таких повідомлень в ефірі є "злом серверів радіостанцій і телеканалів".

Як бачимо, у Росії дуже "надійна" система захисту серверів, якщо її можна просто так зламати, хоча не виключено, що у МНС Росії просто обдурили співвітчизників і якась атака дійсно була.

Нагадаємо, у Росії зламали пропагандистські канали та розповіли всю правду про війну в Україні: "Вас женуть на забій".

Як раніше повідомлялося, невідомі хакери зламали мовлення Московської області та показали місцевому населенню справжні новини про Путіна та його "спецоперацію".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини