23 лютого 2023, 08:52

Російське ТБ знову зламано: хакери показали Путіна, матюки Пригожина та Москву, що палає, – відео

Черговий ефектний злам російських телеканалів показав відомий політичний експерт Олександр Невзоров.

Російське ТБ знову зламано: хакери показали Путіна, матюки Пригожина та Москву, що палає, – відео

Москва у вогні, Пригожин матюкається, гори трупів російських військових і тут же диктатор Путін, який стверджує, що "спецоперація йде за планом", - таку картинку побачили жителі Росії на своїх телевізійних каналах. Філігранну роботу невідомих хакерів продемонстрував у себе у Телеграм-каналі популярний публіцист і блогер Олександр Невзоров.

На відео також можна спостерігати, що російські канали замість звичайного агітпропу показують зовсім іншу картину війни, ніж її бачить пересічний громадянин у Соловйова та Симоньян. До речі, ці два відомі рупори Кремля теж показані у сюжетах, але тільки контекст уже зовсім інший.

Так, у результаті злому з'явилася така картинка: Симоньян каже відому фразу "Україну ми переможемо за 2 дні", Путін віщає, що "все йде за планом", Соловйов як папуга повторює фразу диктатора: "вони здохнуть, а ми потрапимо у рай"...

Після цього демонструються українські міста, піддані ракетним ударам 24 лютого 2022 року, через деякий час - численні трупи російських військових, у яких не вийшло "перемогти за 2 дні", а далі на екрані виринає цифра "24.02.2023" та палаюча Москва - Кремль і Собор Василя Блаженного. Таким чином, росіянам було показано, що станеться далі, якщо вони негайно не зупиняться та не припинять війну проти України.

"І знову красивий злом... Знову хакери ХХII", - написав Невзоров.

Нагадаємо, у Росії зламали пропагандистські канали та розповіли істину про війну в Україні: "Вас женуть на забій".

Також ми писали, що невідомі хакери зламали мовлення Московської області та показали місцевому населенню справжні новини про Путіна та його "спецоперації".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини