7 лютого 2023, 08:53

У Росії хочуть ввести смертну кару для росіян, які виїхали за кордон на знак протесту проти війни

Депутат-"єдинорос" Колесник вирішив, що мораторій на вищу міру покарання можна зняти заради розправи над опозиціонерами.

У Росії хочуть ввести смертну кару для росіян, які виїхали за кордон на знак протесту проти війни

Екснардеп Державної думи Російської Федерації, а нині депутат Калінінградської обласної думи від "Единой России" Андрій Колесник запропонував запровадити смертну кару для "зрадників", які емігрували, передає Діалог.UA.

Прихильник Путіна вважає, що потрібно скасувати мораторій на вищу міру покарання, який поки що діє у РФ, саме для тих, хто виїхав за кордон і критикує Кремль через агресію.

Чудова "мотивація" для тих росіян, які перебувають за кордоном і подумують повернутися на батьківщину у надії на те, що їм не влаштовуватимуть репресії.

"Гаразд, просто втекли з Росії... можна не чіпати. Але коли людина працює проти Росії - це інформаційна війна. За зраду цю виняткову міру покарання можна використовувати", - каже Колесник.

Одіозний депутат підкреслює, що висловив "свою особисту думку", але водночас збирається озвучити її у парламенті. І найцікавіше, що ляпнув цей парламентарій, - "вирок можна виконати і на території тієї країни, в якій перебуває емігрант". Тим самим він дає зрозуміти, що повністю підтримує терористичні розправи над інакомислячими у дусі тих, які влаштовував свого часу Кадиров.

Нагадаємо, у Таїланді було затримано злиденних росіян, які втекли від мобілізації.

Як повідомлялося раніше, російський гуморист Семен Слєпаков, який емігрував після початку "спецоперації" в Ізраїль, написав і виконав нову сатиричну пісню, присвячену війні. Після цього у Росії упороті "патріоти" зажадали позбавити його громадянства та визнати "іноземним агентом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини