6 лютого 2023, 11:07

"У фашистських тоталітарних режимах..." – Яковенко розповів про економічні бунти у Росії

Ігор Яковенко підтвердив, що влада РФ дійсно "кидає" людей на гроші, не виплачуючи допомоги сім'ям "зниклих безвісти", але до бунтів це все одно не призведе.

"У фашистських тоталітарних режимах..." – Яковенко розповів про економічні бунти у Росії

Російський опозиціонер, журналіст, ексдепутат Держдуми РФ Ігор Яковенко заявив, що останнім часом реклама мобілізації у РФ практично не містить патріотичної тематики. На зміну їй прийшли виключно економічні мотиви. Реклама має такий вигляд, що у тебе є іпотека, до тебе прийшли колектори та вибивають гроші, а ти раз - підписав договір, йдеш на фронт і вже вільний, і наплювати на всіх колекторів. Однак у підсумку замість того, щоб оголошувати цих людей загиблими на фронті, їх називають зниклими безвісти, щоб заощадити держбюджет.

"У цьому випадку російська влада дійсно кидає всіх і завжди, це відомо. Але жодного протесту не може бути не тому, що для цього немає причини, а тому що у фашистських тоталітарних режимах ніколи не буває масових протестів", - сказав експерт в інтерв'ю Едуарду Глезі для YouTube-каналу Politeka Online.

Як зазначив Яковенко, ні у гітлерівському режимі, ні за Сталіна не було жодних протестів. "Гітлерівський режим упав не тому, що всередині нього були якісь повстання. Він упав виключно тому, що зазнав тотальної військової поразки та була капітуляція. Точно так само і режим Муссоліні, і мілітаристський режим у Японії", - пояснив опозиціонер.

Потім експерт наголосив, що навіть якщо вдатися до арифметики, то та армія, проти якої зараз воює Україна з використанням значної частини економічної потужності й озброєнь Заходу, у рази менша від тієї армії, яка залишена всередині Росії для знищення протестів.

"Тобто це Росгвардія (близько 400 000 осіб), ФСБ, ФСО, поліція тощо. Будь-який протест, хоч мільйонний, хоч десятимільйонний буде розчавлений, знищений і спалений вогнеметами. Путін не зупиниться ні перед чим. Це розуміють усі. На жаль, репресії ефективні", - зазначив Яковенко.

Раніше Ігор Яковенко озвучив умову "мафіозної війни" за розділ Росії.

Також Ігор Яковенко пояснив, до чого призведе безумство Путіна: "Майбутнього там більше немає, проєкт закрито".

Ще трохи раніше Ігор Яковенко прокоментував позицію Віктора Орбана щодо Росії: "Це нацизм у чистому вигляді".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини