2 лютого 2023, 15:24

У Мережі з'явилася реакція росіян на встановлення пам'ятника Сталіну: "Так вибачте, це були не репресії"

У Волгограді встановили пам'ятник Сталіну, що викликало у росіян різну реакцію, зокрема щиру радість і захоплення диктатором минулих днів.

У Мережі з'явилася реакція росіян на встановлення пам'ятника Сталіну: "Так вибачте, це були не репресії"

У Волгограді перед 80-ю річницею перемоги СРСР у Сталінградській битві відкрили пам'ятник радянському диктатору Йосипу Сталіну, який представляє собою бюст, встановлений на високому постаменті. Ця подія викликала у жителів міста різну реакцію. Деякі росіяни щиро зраділи та заявили, що Сталін насправді "не проводив жодних репресій", а просто "боровся з труднощами".

Відео з реакцією жителів Волгограда на встановлення пам'ятника Сталіну можна переглянути на Telegram-каналі "Україна 365".

Зокрема, мешканка міста Тетяна Педан заявила, що нарешті всі люди з усього світу, які приїжджають у гості до Волгограда, побачать, хто є "справжнім керівником перемоги радянського народу у Великій Вітчизняній війні". Також, на думку росіянки, вже "доведено", що таких великих сталінських репресій, як розповідають, не було.

Житель міста Віктор Дороденко взагалі заявив, що Сталін не проводив терору: "Ви розумієте, що у Волгоградській області поміщається сім капіталістичних країн? І скільки ворогів було зовнішніх і внутрішніх? Так вибачте, це не репресії. Це були реально труднощі, так би мовити, перевірка всього, щоб тут все було у цілісності".

Однак деякі росіяни все-таки висловили невдоволення встановленням пам'ятника Сталіну. Наприклад, студент Андрій Ребров зазначив, що встановлення пам'ятника Сталіну - це дуже недоречна та непотрібна річ, яка лише підкреслює, що Росія обрала шлях на архаїзацію.

Володимир Назаренко заявив, що безприкладний подвиг народу знову намагаються приписати одному кривавому диктатору.

А Олександр Єфімов зробив найбільш правильний і "практичний" висновок: "Ця подія знаменує повернення до репресивних практик, повернення до практик терору та політичних переслідувань".

Нагадаємо, демограф Ігор Єфремов передбачив, що Росії незабаром може не стати, оскільки у неї історичний антирекорд народжуваності.

Раніше ми повідомляли, що глава МЗС РФ Сергій Лавров дав задню, заявивши, що Москва завжди виступала за діалог із Києвом і хоче якнайшвидше завершити війну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини