2 лютого 2023, 12:20

Лавров назвав наступну країну СНД, на яку Росія готова напасти після України

Лавров заявив, що наступною після України країною для російського вторгнення може бути Молдова.

Лавров назвав наступну країну СНД, на яку Росія готова напасти після України

Глава російського МЗС Лавров відкрито погрожує Молдові, натякаючи, що вона може бути наступною жертвою російської військової агресії після України. Погрози на адресу Молдови прозвучали під час інтерв'ю з одіозним кремлівським пропагандистом Дмитром Кисельовим.

Фрагмент відео публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Кисельов прямо поставив Лаврову запитання у лоб про те, яка з країн колишнього Радянського Союзу може бути метою військової машини Росії, вказавши на Казахстан і Киргизстан як на можливих кандидатів. Однак Лавров заявив, що наступною країною може бути саме Молдова. Російській владі не подобається проєвропейське керівництво країни в особі Майї Санду, а також оголошений курс на вступ до НАТО. Росія не має безпосереднього кордону з Молдовою, проте в окупованій частині країни, у Придністров'ї, розташована російська військова база.

У соціальних мережах зазначають, що заява Лаврова є гарним поясненням росіянам про те, чому їхню країну у світі починають не любити й ненавидіти дедалі більше.

"А потім ці ж люди щиро дивуються, звідки ж береться русофобія та чому дедалі більше країн ведуть ворожу політику щодо Росії", - пише користувачі.

Раніше Лавров переказав послання американської сторони РФ щодо України двома словами.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини