31 січня 2023, 08:48

Путін готує послання до Федеральних зборів: ЗМІ озвучили "сакральну" дату

Путін все ж наважився звернутися до Федеральних зборів до річниці війни проти України.

Путін готує послання до Федеральних зборів: ЗМІ озвучили "сакральну" дату

Минулого року Путін скасував свою щорічну прес-конференцію для ЗМІ, а потім і звернення до Федеральних зборів, що є порушенням Конституції РФ.

Однак днями ціла низка пропагандистських ЗМІ повідомила, що ближче до 24 лютого глава Кремля все ж таки звернеться до Федеральних зборів, інформує "Україна 365".

Також у 20-х числах лютого буде рік, як кремлівський диктатор визнав "незалежність" "ЛДНР". Путін любить щось робити саме у сакральні дати.

ТАСС і РИА "Новости" повідомляють, що, найімовірніше, послання Путіна відбудеться 20 або 21 лютого.

Не виключено, що Путін озвучить нові цілі операції або анонсує масштабний наступ. Аналітики з американського Інституту вивчення війни впевнені, що найближчим часом російська армія може почати новий наступ на Донбасі, саме тому Путін вирішив замінити Суровікіна на Герасимова, щоб той перед початком нового кидка навів лад в армії РФ.

Західні експерти впевнені, що наступ ЗС РФ планується на лютий або березень. Навіть незважаючи на великі втрати, Путін і далі готовий іти до кінця, щоб здійснити раніше заплановані цілі щодо України.

Раніше ми повідомляли, що, на думку Джонсона, президент РФ вторгся в Україну не через те, що Київ планував подати заявку на членство у НАТО.

Нагадаємо, один із депутатів РФ озвучив школярам їхнє майбутнє у путінській Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини