30 січня 2023, 21:07

Симоньян нарешті відкрито назвала цілі Кремля в Україні: "Без руїн не вийде"

Пропагандистка Маргарита Симоньян запевняє, що їй боляче дивитися на перетворені на руїни українські міста, але "по-іншому не вийде".

Симоньян нарешті відкрито назвала цілі Кремля в Україні: "Без руїн не вийде"

Обличчя російської пропаганди Маргарита Симоньян виступила з черговою порцією виправдання війни РФ проти України. Вона, як ніхто з її колег, правдиво описала причину нападу окупантів на нашу територію - заводи, озброєння та міста.

Симоньян заявила, що РФ вдалося "пояснити" грузинам "правильність" війни проти їхньої країни. Тепер Кремль використовуватиме цю ж методичку для українців.

"Українцям так швидко все не поясниш, як грузинам. Україні ми все-таки більше залишили нашого, радянського минулого: наших заводів, наших озброєнь, наших людей, наших територій, наших міст. Потужніша Україна, ніж Грузія, завдяки нам. Що робити? Тепер доводиться ось так. Мені боляче дивитися на ці руїни, але по-іншому не вийде", - висловилася вона.

Крім цього, Симоньян сподівається побачити нові міста, які будуть "ще кращими".

Раніше головний редактор RT Маргарита Симоньян почала закликати українців до переговорів і завершення війни, побоюючись, що конфлікт може перерости в ядерний апокаліпсис.

Пізніше вона визнала відсталість російських технологій і звинуватила беззмінного президента РФ у тому, що Захід може відкинути Росію на кілька десятиліть назад натисканням однієї кнопки.

Тим часом журналіст Роман Цимбалюк висміяв нову риторику російських пропагандистів, що привчає росіян до поразки у війні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини