26 січня 2023, 15:54

Соловйов дійшов до нестями від пісні Слєпакова про війну, згадавши Ізраїль: "З тебе ж єврей, як з г***на куля!"

"Зірка" телеекрану Соловйов був у нестямі від злості, вимовляючи прямо в ефірі вельми непристойні слова щодо гумориста Слєпакова.

Соловйов дійшов до нестями від пісні Слєпакова про війну, згадавши Ізраїль: "З тебе ж єврей, як з г***на куля!"

Проклемлівський пропагандист Володимир Соловйов, який пробиває день у день нове "дно", у прямому ефірі взявся кривлятися й ображати гумориста Семена Слєпакова, який емігрував, за його "Колискову" про загиблого на війні путінського окупанта та про його матір, передає "Обозреватель".

"Ну яка ж гнида, Сема. Ти не людина. Просто шматок лайна. Ти, звісно, зовсім не мужик, ти така жалюгідна мерзенна скотина", - виригав і морщився відомий ведучий.

З вигляду Соловйова було незрозуміло: чи він грав на публіку, відпрацьовуючи кремлівську "пайку", чи просто у нього від манії величі "поїхав дах" і він із колись поважного журналіста остаточно виродився на звичайну дворову шпану.

Крім того, Соловйов запитав у Слєпакова, чому той поїхав до Ізраїлю.

"Із тебе ж єврей, як із г***на куля!" - вигукував пропагандист і довго не міг заспокоїтися.

Нагадаємо, російський музикант і гуморист Семен Слєпаков, який емігрував після початку "спецоперації" в Ізраїль, написав нову сатиричну пісню, присвячену війні. Після цього у Росії зажадали позбавити артиста громадянства та визнати його "іноагентом".

Також у Росії упороті "патріоти" накинулися на співачку Монеточку, вимагаючи визнати її "іноагентом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини