26 січня 2023, 08:28

Російські пропагандисти пропонують передати Ірану ядерну зброю, назвавши ціль для нанесення удару

У РФ продовжують лякати весь світ ядерною зброєю, цього разу дісталося Ізраїлю: пропонують Ірану перевірити на міцність "залізний купол".

Російські пропагандисти пропонують передати Ірану ядерну зброю, назвавши ціль для нанесення удару

Тривалий час російські політики погрожували завдати ядерного удару по місцю "ухвалення рішення" у країнах ЄС, які надають активну військову допомогу Києву.

Тепер пропагандисти на Z-каналах вимагають від Путіна надати ядерні ракети Ірану, щоб той завдав удару по Ізраїлю, інформує "Україна 365".

В ефірі однієї з чергових політичних програм пропагандист відкритим текстом закликав Росію вийти з усіх угод щодо Ірану, щоб допомогти Тегерану отримати цю саму ядерну зброю.

Ба більше, він пропонує передати Ірану ракети з ядерною боєголовкою, а ті мають вдарити по Ізраїлю. За словами спікера, Тегеран заодно перевірить на міцність "залізний купол".

Тим часом у ніч на 26 січня окупанти знову атакували територію України дронами-камікадзе. У пресслужбі ЗС ЗСУ повідомили про знищення всіх 24 дронів.

Також Захід активізувався щодо постачання Україні танків. Слідом за США та Німеччиною уряд Канади заявив про готовність передати Києву танки Leopard.

Раніше ми повідомляли, що у ніч на 26 січня окупанти атакували Дніпро. Лукашук повідомив про "приліт" по промисловому підприємству міста.

Нагадаємо, ворожа армія накопичує сили для повномасштабного наступу на Луганському напрямку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини