25 січня 2023, 08:14

У РФ ніхто не хоче вважати "вагнерівців" героями та ховати з почестями: у Держдумі обурюються – кадри

Керівник фракції "Справедливая Россия" Сергій Миронов закликає покарати чиновників на місцях, які відмовляються з почестями ховати "вагнерівців".

У РФ ніхто не хоче вважати "вагнерівців" героями та ховати з почестями: у Держдумі обурюються – кадри

Напередодні у Держдумі РФ Сергій Миронов виступив перед пресою, критикуючи направо та наліво чиновників деяких регіонів РФ, які не хочуть ховати вбивць і ґвалтівників з ПВК "Вагнер" з почестями, а також надавати фінансову підтримку їхнім сім'ям.

За його словами, така "несправедливість" спостерігається у багатьох регіонах РФ, проте останні випадки зафіксовано в Ямало-Ненецькому автономному окрузі та Свердловській області, інформує Антон Геращенко.

Депутат Держдуми РФ, який активно підтримує не тільки війну в Україні, а й самого Пригожина, був різким у своїх промовах. Він обурений, що влада на місцях не шанує належним чином ув'язнених, які сиділи у в'язницях за вбивства, насильство та пограбування. Політик закликає владу з "належною повагою" ставитися до зеків, "які загинули на війні проти українців".

Зі слів Миронова, не потрібно судити про людей за їхнє минуле, головне, що вони зі зброєю у руках "пішли захищати батьківщину", щоправда, поки незрозуміло, від кого саме.

Миронов пропонує ховати всіх "вагнерівців" не тільки з почестями, а й фінансово допомагати їхнім родичам. В іншому разі він погрожує відправити таких чиновників на війну проти України або їхніх дітей.

Депутат Держдуми РФ не раз закликав Путіна почати завдавати ударів по критичній інфраструктурі України. При цьому в інтерв'ю він заявляв, що у майбутньому РФ рано чи пізно "все відбудує", мовляв "не звикати".

Раніше ми повідомляли, що у РФ з'явилося нове велике кладовище "вагнерівців", на якому невтомно і вдень, і вночі працює екскаватор, вириваючи свіжі могили.

Тим часом убивця Тютін не тільки вийшов на волю, завдяки Пригожину та "Вагнеру", а й відпочиває у Туреччині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини