19 січня 2023, 17:59

Побитий у Москві блогер Некоглай передає ЗСУ дронів на 100 000 доларів – у РФ скандал

Перед депортацією з РФ Некоглая побили силовики – у нього були множинні гематоми, садна волосистої частини голови, верхніх і нижніх кінцівок.

Побитий у Москві блогер Некоглай передає ЗСУ дронів на 100 000 доларів – у РФ скандал

Відомий блогер Некоглай (справжнє ім'я Микола Лебедєв) пообіцяв купити дронів для ЗСУ на 100 000 доларів і особисто передати їх у руки українських бійців у Києві. Раніше блогера депортували з Росії після скандалу, пов'язаного з публікацією відео з пародією на солдата російської армії, якого закидають гранатами з дрона ЗСУ. Тоді Некоглая затримало російське МВС, помістивши у СІЗО. Його побили та насильно постригли налисо у відділі поліції по Пресненському району Москви.

Тепер Некоглай вирішив оголосити свою війну російській владі.

Про обіцянку передати у розпорядження української армії велику партію дронів Некоглай повідомив на відео, яке розміщено у його соціальних мережах.

Ба більше, він заявив, що має намір особисто привезти їх до Києва, щоб передати своєму контакту у ЗСУ. Блогер підкреслив, що таким чином він має намір боротися з російським режимом.

Плани блогера викликали гучний скандал у Росії, де місцеві пропагандисти заявляють, що гроші на дрони для ЗСУ Некоглай заробив у РФ, де і став успішним блогером.

Усі його рахунки вони вимагають негайно конфіскувати.

Раніше Некоглай опублікував відео, в якому він пародіює солдата армії РФ, на якого падає граната. Незабаром після публікації його затримали співробітники МВС Росії у своїй квартирі 9 листопада. Після бійок і вимагання "прохання просити вибачення" його перевели у тимчасовий центр утримання іноземних осіб. Після винесення вироку та відбування за ґратами його депортували у Кишинів 24 листопада 2022 року нібито за порушення міграційного законодавства.

Після затримання у нього зафіксували травми, а саме, "множинні гематоми, садна волосистої частини голови, верхніх і нижніх кінцівок".

Раніше популярний російський блогер під час стріму виконав Гімн України, після чого у РФ розгорівся грандіозний скандал.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини