17 січня 2023, 12:54

"Після цього Медведчука має бути повішено", – Гіркін про скандал із лідером "ОПЗЖ"

Гіркін вимагає, щоб після проведення судового процесу над Медведчуком його або відправили на смертну кару, або довічно посадили у в'язницю.

"Після цього Медведчука має бути повішено", – Гіркін про скандал із лідером "ОПЗЖ"

Публікація статті Медведчука про необхідність створення нового проросійського руху в Україні викликала критику й обурення навіть у РФ. Ба більше, після провалу попереднього проросійського проєкту лідера "ОПЗЖ" Стрєлков-Гіркін вимагає влаштувати над Медведчуком великий судовий процес за розтрату та "розпил" російських грошей, які Кремль виділяв на проросійську агітацію в Україні.

За інформацією Гіркіна, Медведчук витратив мільярди російських коштів у кооперації з генералами російської ФСБ і топчиновниками Кремля. Гроші були розкрадені та безцільно витрачені, оскільки ніякої стійкої проросійської платформи в Україні за роки роботи російські спецслужби створити так і не змогли.

Про це він пише у своєму Telegram-каналі.

Гіркін вимагає, щоб після проведення судового процесу та виявлення всіх деталей і подільників афери кума Путіна навколо України його або відправили на смертну кару, або довічно посадили у російську в'язницю.

"Після цього Медведчук має бути або повішений, або довічно визначений на постійне проживання якомога північно-східніше. Меншого ця гнида не заслужила", - пише Гіркін.


Нагадаємо, начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов розповів, що в обміні Медведчука була дуже зацікавлена ФСБ РФ.

Як повідомлялося раніше, Медведчук звертався до Зеленського та Путіна за помилуванням ще у квітні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини