15 січня 2023, 20:38

Росіяни почали "прозрівати" та погрожувати Путіну: "Ви створили тоталітарний режим, що дорівнює фашистській Німеччині"

Зубожіле населення РФ почало записувати звернення до Путіна з вимогою змінити політику, інакше у Росії спалахнуть революції.

Росіяни почали "прозрівати" та погрожувати Путіну: "Ви створили тоталітарний режим, що дорівнює фашистській Німеччині"

"Збирач земель" Володимир Путін опинився у дуже делікатній ситуації: не всі росіяни просочилися пропагандою та готові голодувати та вмирати без ліків, вихваляючи свого президента. Жителі Башкортостану нагадали главі Кремля, що він лише виконавча влада, а справжні господарі РФ - народ. Ці люди ще не забули про Конституцію, яка має захищати їхні права, та пам'ятають численні обіцянки Путіна, які не пішли далі слів.

Кадри звернення публікує ТГ-канал "Україна 365".

"Звертаємося до Вас, наш дорогий Володимире Володимировичу Путіне. Чому дорогий? Тому що дуже дорого Ви обходитеся нам, народу, всій Росії. Скільки можна творити беззаконня на нашій землі?" - каже чоловік.

Він поставив президенту РФ риторичне запитання: як прожити на пенсію у 8-9 тисяч рублів, якщо МРОТ - 11,500.

За словами росіянина, літні люди не можуть дозволити собі купити навіть ліки, а за кілька останніх місяців продукти подорожчали на 60%.

"Ми виживаємо у Вашій державі, яку Ви створили. Чисто тоталітарний режим, що дорівнює фашистській Німеччині. Ви зміцнюєте владу, МВС, робите їм пільги... і ці Ваші посіпаки готові вбивати народ. Що ви будете робити без народу?! Ви виконавча влада! Ви як гарант Конституції відповідаєте за все, що відбувається у нашій країні. Де Ваші 25 мільйонів обіцяних місць, де Ваша обіцянка, що не будете піднімати пенсійний вік?

Досить грабувати нашу країну!" - кричачи, висловив чоловік.

Він стверджує, що понад 22 мільйони росіян перебувають за межею бідності. Люди доведені до відчаю та готові почати революцію.

Як повідомлялося раніше, російський опозиціонер Леонід Невзлін пояснив, як позначиться на рейтингу Путіна повне виведення російських військ з України.

Також політик назвав умову, за якої диктатор може уникнути трибуналу за величезну кількість військових злочинів його армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини