12 січня 2023, 16:07

У Москві біля Храму Христа Спасителя написали все, що думають про Путіна та патріарха Кирила: "Гундяй, не убий"

Смілива жінка, ризикуючи потрапити до рук ФСБшників, написала червоною фарбою слова про світське та церковне керівництво Росії.

У Москві біля Храму Христа Спасителя написали все, що думають про Путіна та патріарха Кирила: "Гундяй, не убий"

У столиці Російської Федерації невідома активістка підійшла до Храму Христа Спасителя та написала "кривавою" фарбою на льоду попередження патріарху Кирилу. Потім жінка пустила Москвою-рікою плакат із написом "В. В. Х*йло", передає "Астра" з посиланням на ТГ-канал героїні.

Біля підніжжя храму Христа Спасителя у Москві добре видно антивоєнне графіті, виконане червоною фарбою "Гундяй, не убий?", що нагадує всім перехожим про пролиту кров і про те, як церква підтримала війну в Україні.

На іншому відеофрагменті можна помітити, як Москвою-рікою пливе банер із написом, що відображає справжню сутність російського президента: "В. В. В. Х*йло". Також можна бачити і синьо-жовті серця.


Нагадаємо, російський патріарх Кирило та за сумісництвом досвідчений агент КДБ-ФСБ звернувся до України з вельми цинічним проханням.

Як раніше повідомлялося, патріарх московський Кирило (Гундяєв), відомий своєю підтримкою війни в Україні та лояльним ставленням до влади, вважає диктатора Путіна "борцем з Антихристом".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини